Deja, “Russia today” arba RT taip pat priklauso sionistams

Šis televizijos kanalas plačiai išpopuliarėjo visame pasaulyje, jis transliuojamas ir JAV. Ten netgi buvo surengtas spektaklis, kuomet  RT atstovas JAV buvo viešoje vietoje suimtas, o nufilmuota medžiaga susilaukė didžiulio pasipiktinimo internete dėl žmogaus teisių pažeidimo. Nieko naujo, tai tiesiog buvo dar viena specialiųjų tarnybų “priedangos operacija” iškeliant RT kaip alternatyvų informacijos visiems tiems, kurie domisi NWO tematika.

Pasižiūrėję video suprasite, kodėl šis naujienų kanalas priklauso būtent sionistams. Ten nė žodelio nepasakyta apie Breiviko polinkį į meilę Izraeliui, tačiau nuolat akcentuojamas dešinysis ekstremizmas kaip pagrindinis nusikaltimų motyvas. Būtent čia RT nieko nesiskiria nuo visos likusios masinės žiniasklaidos. Slepiami jau daugeliui žinomi faktai, bet  akcentuojami dalykai, kurie diegiami visuomenėje per kolektyvinį programavimą.

The network, which cost about $30 million in 2005 to set up and $60 million for its first year of operation,[3] started broadcasting on Dec. 10, 2005 with nearly 100 English-speaking journalists reporting for it worldwide.[3][4] RT broadcasts from its headquarters in Moscow and its studio in Washington, DC. It also has bureaus in Miami, Los Angeles, London, Paris, Delhi and Tel Aviv (biuras Izraelyje kaip ir priklauso sionistams).

Įdomu, kad RT finansuojama Rusijos Vyriausybės. Na šiaip pagalvojus, tos plačiosios žydiškos kilmės komunistų gretos niekur nedingo, jos turėjo prisitaikyti prie pasikeitusios politinės padėties. Jie kuriam laikui gali tapti “Rusijos” patriotais taip kaip mūsiškis profesorius. Pasikeitė šeimininkas.

Ateina laikas, kai sionistams vis sunkiau seksis slėpti savo pėdsakus. Tam nepadės net televizijos transliavimas iš priešingos barikadų pusės Rusijoje ar nuolatinis JAV kritikavimas.

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Comments

 • Johnsonas  On 2011/08/03 at 06:58

  Jo, teko pastebėti dėl norvegų nelaimės jie kalba daugiau mažiau tą patį ką ir meinstrymas, jokios kritikos izrealiui..

 • douktris  On 2011/08/04 at 13:25

  follow the money. kas siais laikais galis svaistytis tokiais pinigais?
  as tokius saltinius, kaip sis, alex jones, klausausi “puse ausies” ir visuomet lyginu su kita turima informacija. juk su ne pilna tiesa galima kaip reikiant apgauti.
  pastoviai pilamas jau daug kam zinomas konspiracines tiesos vandenelis su dezos plytgaliais.
  taigi, as stengiuosi nestovet po tokiais srautais, o stebet juos is salies.
  kol bega vanduo papildau savo atsargas, kai pradeda plytgaliai krist – pasitraukiu y saly.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: