Pasirodo portalas “Geopolitika” – globalistų propagandos ruporas

Politologija yra tokia analitikos rūšis, kurios vertė ypač priklauso nuo objektyvumo. Jei faktai pateikiami ir interpretuojami tendencingai, politologija tampa paprasčiausia rašliava. Anksčiau mėgdavau skaityti internetinį puslapį “Geopolitika”, bet dabar pastebėjau įvairių neigiamų pokyčių. Galbūt mano informacijos šaltiniai tapo įvairesni, todėl galiu tinkamiau vertinti tai, ką skaitau.

Pats žodis geopolitika įpareigoja skleisti tik solidžią netendencingą informaciją ir labiau skirta giliai politika besidominčiai publikai. Portalas “Geopolitika” iš pirmo žvilgsnio vykdo rimtus užsienio politikos, ekonomikos tyrimus ir pateikia mokslinius straipsnius, parašytus ne vien patyrusių politikų, bet ir politologijos ekspertų. Tačiau tai tik pirmas įspūdis, visa kita mane labai nuvylė.

Pasirodo, šitas iš pažiūros rimtas portalas parsidavė ir tapo eiline užsienio kapitalo auka, o galbūt jau buvo finansuojamas nuo pat pradžių. Štai portalo rėmėjų sąrašas:

Atviros Lietuvos fondas – George Soros’o finansuojama organizacija Lietuvoje, kuri finansuoja savo įkurtų platų organizacijų tinklą bei ne jiems priklausančias organizacijas kaip pvz., Geopolitika. Tai pirmiausia informacinio tipo karo arba smegenų plovimo finansavimas iš užsienio.

German Marshall Fund – tai viena iš 300-ų Komitetui pavaldžių organizacijų, kurios veiksmų diapazonas yra vykdyti įsakymus iš aukščiau, t.y. vykdomoji veikla. Tai padeda užtikrinti 300-ų Komiteto interesų vykdymą visame pasaulyje, bet labiausiai veikla išvystyta ties transatlantinių santykių stiprinimu, kas reikštų JAV dominavimo siekį Europoje (Romos klubas specializuojasi Amerikoje). Jie finansuoja įvairių agentūrų veiklą. Pvz., “German Marshall Fund” finansavo NATO sukūrimą, nors patį sprendimą priėmė 300-ų Komitetas. Vienas svarbiausių “German Marshall Fund” narių yra David Rockefeller (jis taip pat priklauso 300-ų Komitetui ir Romos klubui).

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: