Alex Jones naudoja hipnozę

Žiūrėti nuo 10 min. 30 sekundės.

Hipnozės programos naudojamos ne tik masinės žiniasklaidos priemonėse, kurios oficialiai laikomos globalistų kontroliuojama nuosavybe, bet ir taip vadinamose alternatyviose žiniasklaidos priemonėse kaip youtube bei Alex Jones informacinis kanalas. Taktika paprasta – kontroliuoti abi konflikto puses.

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Comments

  • Johnsonas  On 2011/06/05 at 21:31

    Nu sorry, bet nelabai užskaitau reptilijas, pagal tokius pixeliavimus dėl netinkamų video kodekų naudojimo – “reptilijomis” galime paversti kiekvieną žmogų. Atsargiai vertinčiau tokią informaciją kas dėl hipnozės, ten turima galvoj AJ laidų fone ant “greenscreen” transliuojama grafika, na vėl gi į tai kiek čia įmanoma hipnozė tiksliai pasakyti galėtų specialistas(psichologas terapeutas užsiimantis hipnotiniu gydymu), o iš paprasto taško žiūrint pas A.Jones’ą reik filtruotis jo teikiamą informaciją klausantis ir guglinant tuo pačiu metu tikrinti įtarinesnį faktą.

    Dėl ko Jones’as patikimas tik iš dalies yra tai jog beveik niekada nepasako griežtesnės kritikos zionistų ar izrealio valstybės klausimu – nukreipia kalba į bohemian grove okultizmą ar pakistaną 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: