Siūloma apdovanoti MI6 agentą

http://www.alfa.lt/straipsnis/11347675/Jelcina.Lietuva.ketina.apdovanoti.garbingu.ordinu=2011-05-16_09-48/

Straipsnyje nurodoma, kad Bubilius Kybys pateikė pasiūlymą Prezidentei apdovanoti jau mirusį Borisą Jelciną Vyčio Kryžiaus ordino Didžiuojumi kryžiumi. Praleisiu tuos nuopelnus, kurie buvo naudingi Lietuvai kaip formaliai nepriklausomai valstybei ir pereisiu prie platesnio konteksto, nes Lietuvos nepriklausomybė ir Sovietų Sąjungos subyrėjimas buvo tik jau įvykusių procesų PASEKMĖS.

Borisas Jelcinas buvo MI6 agentas, kurio pagrindinis tikslas buvo atnešti į Rusijos Federaciją liberalizmą ir šios ideologijos pretekstu išdalinti didžiulį turtą privatiems asmenimis. Kaip žinoma, didžioji jo dalis atiteko žydų kilmės asmenims, kurie, tikėtina, buvo KGB agentai.

Lietuvos ir Rusijos Federacijos santykių įtvirtinimas buvo natūrali veiksmų eiga, žinant, kad Sovietų Sąjunga buvo tikslingai demontuota. Borisas Jelcinas buvo tik didžiųjų jėgų atstovas, spėjęs laiku atlikti savo rolę.

Nors Rusijoje B. Jelcino vardas siejamas su Sovietų Sąjungos sugriovimu, Lietuvoje tai skamba kaip mūsų šalies nepriklausomybės stiprinimas. Tačiau džiaugtis reikštų naivumą, nes ta pati organizacija, kaip Sovietų Sąjungos palikimas, liko ir Lietuvoje, todėl destrukciniai veiksmai neaplenkia ir mūsų. Tikroji Lietuvos nepriklausomybė dar neatėjo.

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Trackbacks

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: