Kas prieš NWO, tas fašistas

Deja, neįmanoma sužinoti, ar šis “dirbtinis” tiek anti-bendruomeninėmis idėjomis, tiek skleidžiama neapykanta kitaminčiams judėjimas “Antifa Lietuva” yra finansuojamas suinteresuotų centrų. Tačiau skleidžiamos informacijos analizė rodo “antifašistinio” judėjimo sąsajas su pastangomis apjuodinti bei blokuoti tam tikras visuomenės reakcijas. Labai įtartinai atrodo mėginimai itin kategoriškai išdėstyti požiūrį į kitaip mąstančius asmenis bei idėjas.

1. “Garliavos kedofilas”

Garliavoje mergaitę nuo korumpuotos teisėsaugos bandę apsaugoti žmonės vadinami “Garliavos kedofilais”. Šis šlykštus terminas plačiai skambėjo žiniasklaidoje bandant pažeminti ir sumenkinti Kauno pedofilijos bylą; niekaip nesiderina su rimtos žurnalistikos principais, tačiau parodo išankstinį neigiamą požiūrį (dar nežinant visos tiesos) į tuos, kurie stengiasi apginti silpnesnius, galimai nukentėjusius žmones ir tuo pačiu ginantys stiprios bendruomenės ir Lietuvos valstybės idėją.

Principas: skaldymas iš vidaus, bendruomeniškumo neigimas

2. “Patriotai yra nacionalistai”

Nors šios reikšmės yra vienodos, tačiau “antifašistinio” judėjimo propagandoje nuolat naudojamas terminas “nacionalistas”, kadangi mūsų užprogramuotas mąstymas tam suteikia neigiamą reikšmę. Tačiau tai netrukdo patriotus ir visus tautiškai mąstančius asmenis priskirti nacionalistams ir taip juos sumenkinti. Patriotai – šis žodis “antifašistinio” judėjimo propagandoje yra draudžiamas, kadangi toks terminas suteiktų teigiamą prasmę ir būtų žalinga jų propagandai, kadangi mūsų užprogramuotas mąstymas atmestų šį variantą ir netgi stipriai papiktintų. Nacionalistas – žodis tinkamas, nes statistinis pilietis sau to nepriskiria.

Principas: neapykanta tiems, kurie tapatina save su tauta ir valstybe, bendruomeniškumo neigimas

3. Homoseksualumo propaganda

“Antifašistinis” judėjimas nesustoja ties antifašizmu. Jų taikiniu tampa tie, kurie prieštarauja homoseksualų planams organizuoti eitynes, vienos lyties santuokoms ir galimybę jiems įsivaikinti vaikus. Visi prieštaraujantys homoseksualų siekiams vadinami homofobais.

Principas: visuomenės skaldymas iš vidaus, pritarimas perėjimui nuo tradicinių vertybių visuomenės link seksualinių mažumų dominuojamos visuomenės (visuomenės naikinimas)

4. Kai kurių pažiūrų kritika

Idėjų, kad feminizmas yra schema subtiliam visuomenės naikinimui, juodinimas. Visi, kas yra prieš feminizmą, yra priešai. Matyt, viskas, kas yra siūloma feminizmo inžinierių (Rokfeleriai) yra visiškai teisinga gyvenimo norma.

Principas: visuomenės skaldymas iš vidaus, žalingų visuomenei idėjų “dengimas”

Kodėl jie neapsiriboja ties tikruoju fašizmu?

Norint pateisinti savo egzistenciją, būtina ieškoti naujų priešų. Nesant fašistinių elementų Lietuvoje, pereinama prie kitų priešų paieškos. Vien šis taškas man sukelia abejonių, ar nėra tam tikro finansavimo šiai grupuotei.

Taigi tais priešais tampa patriotai ir visi tie, kurie nepritaria radikalioms homoseksualų idėjoms, feminizmo “statytojų” inžinerijai ir šiaip žmonėms, kurie gina visuomenės idėją. Ta nenatūrali propaganda turi bendrą šaknį – neapykantą visuomenei kaip vieningam organizmui.

Daryčiau išvadą, kad šis judėjimas reikalingas visuomenės ir esamo modelio valstybės naikinimui. Taip pat galėtų būti plano dalis stabdant anti-imigracines visuomenės pastangas (kol kas Lietuvoje šios problemos nėra) bei tautinio atgimimo pagrindu organizuojamas akcijas. Tai būtų slaptas ir kartu tikrasis judėjimo tikslas, slepiantis po “antifašistinių” kovų vėliava.

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Trackbacks

  • […] Kas prieš NWO, tas fašistas (via Lietuvos ir Pasaulio analitika) By kantas Deja, neįmanoma sužinoti, ar šis "dirbtinis" tiek anti-bendruomeninėmis idėjomis, tiek skleidžiama neapykanta kitaminčiams judėjimas "Antifa Lietuva" yra finansuojamas suinteresuotų centrų. Tačiau skleidžiamos informacijos analizė rodo "antifašistinio" judėjimo sąsajas su pastangomis apjuodinti bei blokuoti tam tikras visuomenės reakcijas. Labai įtartinai atrodo mėginimai itin kategoriškai išdėstyti požiūrį į kitaip mąstančius asmenis bei idėjas. … Read More […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: