Globalistas Steponavičius planuoja privačių Anglijos universitetų invaziją

http://www.delfi.lt/news/daily/education/article.php?id=45157865

Taip jau susiklostė, kad Lietuvos visuomenė perleido savo galią asmenims, kurie nieko bendro su ja neturi. Švietimo ir mokslo ministras patvirtina šią taisyklę – daugybė jo žodžių ir darbų tik parodo jo pastangas sunaikinti Lietuvos švietimo ir mokslo sistemą, kokia jinai egzistavo iki šiol ir paversti ją pasauliniam ir vietiniam  “elitui” palankia sistema.

Dėl vietinio “elito” kiek per drąsu. Greičiau tai būrys nevykelių, kopijuojančių vakarų specialiųjų tarnybų sukurtas idėjas ir metodikas masių valdymui, manydami, kad tarnaudami kažkokiai “pažangiai” vakarų srovei jie pakels Lietuvos lygį. Deja, viskas šiame pasaulyje yra paremta sunkiu darbu ir prie vietinės aplinkos pritaikyta politika, todėl jų darbo vaisiai Lietuvai tik pakenks bei pritaikys ją epochai, kuomet siaurų elitinių grupuočių interesai bus aukščiau nei  visuomenės dalies poreikiai. Mes jau viena koja čia.

Turint supratimą apie liberalistinės politikos madas ir ministro požiūrį į švietimą, galima nuspėti, kad bus stengiamasi pasikviesti keletą angliškų universitetų, kurie “sustiprins konkurenciją” su vietiniais valstybiniais universitetais ir pakels “laisvosios rinkos dvasia” kvėpuojančio Lietuvos aukštojo mokslo lygį.  Šioje vietoje ir slypi didžiuliai pavojai eilinį kartą “parduoti” šalį užsieniečiams, lietuviams joje neberandant vietos. Viskas, kas buvo lietuvių – ekonomika, bankų sektorius, energetika, politika, žemės ūkis, švietimas – atiteks ne Lietuvoje reziduojantiems šeimininkams, kurie ir nuspręs, kaip vystysis visuomenė. Mūsų bendruomeninė galia atimama eilinį sykį, perleidžiant ją elitui, pasitelkiant itin patrauklia “laisvos rinkos” idėja.

1. Lietuvos nacionalinė švietimo sistema bus sunaikinta ir paversta humanitarinių mokslų tipo regionu. Tai labai pavojinga, nes tiksliųjų ir techninių mokslų vystymas garantuoja pažangą ekonomikoje. Laisvos rinkos poreikiai dažnai apsiriboja mada, o techninių mokslų bazę sukurti ir palaikyti yra labai sunku. Ribota Lietuvos rinka garantuoja šių sričių išnykimą, jei valstybė atiduos švietimą užsienio universitetams.

2. Valstybinių nepriklausomų universitetų sistema bus sudarkyta be galimybės atgaivinti iki pažangiausių valstybių lygio, pvz. Šveicarijos ar Suomijos aukštojo mokslo. Lietuvoje daug protingų ir norinčiųjų mokytis žmonių, tai ribojama dėl politikų nekompetencijos, tačiau ir ši galimybė ateity Lietuvai pasiekti aukštesnį lygį bus panaikinta, nes atėję ne Lietuvai dirbantys universitetai dirbs savo interesams, stengsis uždirbti kiek įmanoma daugiau pinigų. Nemokamo mokslo panaikinimas tik pagreitins šiuos procesus, nes valstybiniai universitetai praras pranašumą prieš privačius.

3. Lietuvos visuomenė per savo demokratiškai išrinktą valdžią nebegalės įtakoti švietimo sistemos procesų – juos galutinai pasiglemš globaliniai žaidėjai. Lietuva apskritai praras bet kokį intelektualinį-akademinį suverenitetą.

4. Lietuvos ekonomika, politika ir kitos svarbios sritys atiteks šių universitetų auklėtiniams, kurie tik pagilins vidinę Lietuvos intelektualinę krizę. Spaudoje bus rašoma, kad Lietuva išsivaduos iš provincialumo, kadangi “seks” vakarų pėdomis, bet iš tikrųjų bus vedama už pavadėlio be teisės nuklysti ten, kur norėtų Lietuvos žmonės.

5. Ženkliai padidės imigracijos pavojus Lietuvai. Didelė dalis UK imigrantų patenka būtent kaip studentai iš įvairių trečiųjų pasaulio šalių. Straipsnyje akcentuojama būtent galimybė britams studijuoti Lietuvoje. Toks švietimo modelis Lietuvai reikštų gausią imigraciją, turint omeny milžinišką emigraciją, pavojus labai didelis. Studentų kaita tarp skirtingų valstybių yra teigiamas dalykas, bet nekontroliuojami procesai kartu ir pavojingi, nes gali tapti būdu kaip asimiliuoti tautą. Užtenka pažvelgti į kitą vergų tautą – anglus, kad suprasti pavojus, kurie kyla iš “laisvosios rinkos” idėjų. Anglai tampa mažuma Anglijoje ir po kelių dešimtmečių dominuos atėjūnai. Tereikia paleisti mygtuką ir procesai tampa praktiška negrįžtami.

Šiame kontekste svarbu žinoti, kad UK priėmė įstatymą dėl vizų skaičiaus studijuoti apribojimo, todėl didžioji dalis fiktyvių koledžų nebegalės įsivežti “babajus” ir uždirbti pinigų. Lietuva būtų puiki aplinka iškelti studijas ir pritraukti “babajus”.

Išeitis turi būti kitokia – mylėti ir kurti Lietuvą, įdėti daug darbo ir pastangų, kad reformuoti švietimo sistemą taip, kaip norėtų daugelis. Dabar šį darbą globalistų parankiniai žada iš mūsų atimti. Man būtų didelė gėda, jei Lietuvos aukštojo mokslo gaires lemtų Anglijos universitetų filialai Vilniuje.

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: