Chemtrails ir bičių sumažėjimas

 

Programos rūšis: depopuliacija

Manipuliacijos tipas: maistinė – cheminė – elektromagnetinė

Manipuliacijos metodas: žalingų GMO auginimas ir panaudojimas maistui

Manipuliacijos įrankis: žalingi įterptinių genų raiškos produktai

Brangus Duncan’ai: jūs parašėte puikų straipsnį 17/01, kuriame susiejote bičių žūtį su genetiškai modifikuotų augalų žiadadulkėmis. Yra dar viena sąsaja tarp GMO ir bičių žūties, ir kiekviename šių atvejų raportuoti tušti aviliai, kurie visada buvo užkrėsti Agribacteria.

Šio tipo bakterijos yra žmogaus sukurtos ir naudojamos kaip genų vektoriai į GMO. Šios bakterijos, atrodo, sukelia bičių atminties praradimą. Jos taip pat turi didelės įtakos žmogaus atminčiai, kaip pvz. Morgellons ligos atveju.

Gali būti, kad bičių žūtis nėra sukeliama vien GMO, matosi, kad yra pastangų bičių populiacijų išnaikinimui, atliekamą karinės ir civilinės aviacijos naudojant chemtrails.

Turim puikų kelių mėnesių senumo pavyzdį. 2009 m. Didžioji Britanija išaugino didelį vaisių derlių. Kartu pasirodė didžiulė gausa bičių ir vapsvų. Sodas aplink mūsų namus buvo toks gausus šių vabzdžių, kad nebuvo įmanoma pakelti vaisiaus be rizikos būti įgeltam.

Aš su savo žmona gyvename Vakarų Velse ir pastoviai matome contrails iš komercinių lėktuvų. Contrails visada išsidėstę iš rytų į vakarus, niekada – iš šiaurės į pietus. Ir tada, vieną rugsėjo rytą, pamatėme ryškius chemtrails, išsidėsčiusius ir iš rytų į vakarus, ir iš šiaurės į pietus.

Po trijų dienų šioje teritorijoje nebuvo pastebėta jokių bičių ar vapsvų. Užtruko keletą dienų, kol vėl juos pastebėjome. Jų skaičius atsistatė, bet ne tiek daug, kiek jų buvo iki chemtrails.

Vienintelė išvada, kurią galime padaryti, yra ta, kad chemtrails talpina kažkokius insekticidus ir buvo skirta bičių ir vapsvų populiacijoms išnaikinti.

Šie veiksmai galėjo būti įgyvendinti tik per vyriausybę, kadangi buvo koordijuojama tiek karinė, tiek civilinė aviacija [šiems uždaviniams įgyvendinti].

Vienintelė priežastis vabzdžių populiacijų naikinimui galėtų būti nauda GMO propaguojančioms kompanijoms. Jei bičių skaičius toliau taip mažės, kultūriniai augalai, medžiai ir krūmai nebegalės būti apdulkinami ir pasireikš maisto trūkumas.

Vienintelis pelnas gali būti tik GMO kompanijoms, kadangi GMO augalams nereikia natūralaus apdulkinimo. Patalpinus tam tikrus genus į GMO augalus ne tik natūralus apdulkinimas yra neįmanomas, bet ir išaugintų sėklų neįmanoma pasėti.

Chris T., Ceredigion, UK

Išversta

 

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Comments

 • Žinok tiesą!  On 2011/04/11 at 11:35

  Dėl vieno dalyko nėra abejonės – vienas iš jų tikslų – tai žmonių populiacijos kontroliavimas, t.y. mažinimas.

  • valstybe  On 2011/04/11 at 11:47

   Kad ir kokia konkreti būtų programa, ji turi ilgalaikį tikslą. Depopuliacijų yra daugelio projektų bendras galutinis tikslas. Tikrai sunku išauginti gausią šeimą kylant maisto kainoms, daugelis apsiribos vienu ar dviem vaikais, o auginti daugiau didžiulė prabanga.

   Bet šiaip manau, kad naudojami chemikalai gali skirtis. Tokioje šalyje kaip Lietuva gali panaudoti ir baisesnius chemikalus, pvz., vėžio sukėlėjus. Ne veltui virš Vilniaus purškia pastoviai. ten bičų nedaug. Vistiek Lietuvos visuomenė apatiška, jiems nelabai įdomu kaip jie ar jų ateities kartos gyvens. Nesidomėti tuo, kas gali turėti didžiulės žalos sveikatai, yra labai stebėtinas dalykas. Žmonės pavargę nuo dirbtinio chaoso, kuris nuolat brukamas per žiniasklaidą. Kai reikia pakovoti, energijos ir dėmesio nebeskiriama dėl “nuovargio”. Visą žiniasklaidą derėtų vadinti “False Flag” projektu, nes brukama nereikalinga informacija, o pati svarbiausia yra nutylima. Kiek žmonių kalba apie chemtrails Lietuvoje? Du trys – keli blogeriai ir sarmatai.

 • Johnsonas  On 2011/04/12 at 16:11

  Svarbiausia yra tai, jog bitės yra labai svarbus Žemės gyvybės sausumoje katalizatorius. Nereikia būti Einšteinu, kad suprastum – neliks bičių, galiausiai išnyks ir žmonija.Nors šitą mintį būtent Einšteinas buvo išdėstęs, bet tą faktą sužinojau gerokai vėliau, nei atėjo šis suvokimas stebint aplinką ir mąstant apie gyvybę.

 • PRO  On 2011/04/18 at 13:18

  kas ziurejot rusu filma apie Haarp, tai kaip supratau, chemtrails ir Haarp tarpusavyje susije, tai yra per chemtrail, Haarpui yra lengva padaryti, bet kokia gamtos kataklizma, uragana, tornado , potvyni ir t.t. ?

  • Johnsonas  On 2011/04/19 at 22:20

   Supratai iš principo gerai, metalų dalelės chemtraile veikia kaip dvipusis veidrodis bei tuo pačiu ‘radiatorius’. Viena pusė gali būti naudojama atspindėti radio bangas atgal į žemę, nors ir saulės šviesos atspindžiai nuo vandenynų antsimušę į chemtr. grįžta atgal link žemės. Kita pusė atspindi dalį saulės šviesos, o tuo pačiu ir šildo atmosferą, kaip ten bebūtų metalai laidūs šilumai. Žodžiu gaunamas priešingas efektas, nei žmonėms atrodytų – o geoinžinieriai puikiai nutuokia ką daro 🙂 Tai tarnauja keliems tikslams iškart. Manau supranti.

 • Ignas R.  On 2011/05/05 at 18:42

  Labai sveikintina, kad bandote(-me?) įžvelgti giliau nei propaganda, kurią mums bruka žiniasklaida, bet ką manot apie šitai? http://www.abovetopsecret.com/forum/thread645732/pg1 ypač 4-tą post’ą?

  • valstybe  On 2011/05/06 at 07:47

   Nepatinka man tie straipsniai šiame puslapyje, kurie chemtrail tema. Jis rašo, kad saulės energiją atspindėti, bet įdomu, kodėl chemtrails koncentruojami ties didžiaisiais Lietuvos miestais?

   • Ignas R.  On 2011/05/08 at 08:21

    O ar yra įrodymų kokių nors, apart anekdotinių asmeninių stebėjimų, kad chemtrails’ai yra koncentruojami būtent virš didžiųjų miestų? IR, kad tai išvis yra chemtrails’ai? Galbūt tai tiesiog natūralus smogas, susidarantis dėl to, kad didmiesčiuose išmetama daugiau teršalų iš automobilių, gamyklų ir t.t., nei rajonuose? Ar yra esminis skirtumas, kaip atrodo “išsiskaidę” chemtrails’ai ir smogas – kad galėtum atskirti juos? Net jei yra, kuo tada tas skirtumas pagrįstas, jei chemtrails’ai apskritai neegzistuoja mokslinėmis kategorijomis?

    Nenoriu būtinai teigti, kad chemtrails’ų nėra, tiesiog konspiracistai turėtų būti dar kritiškesni patys sau, nei jie yra savo aplinkos atžvilgiu. Kad netaptų paranoikais 🙂

   • valstybe  On 2011/05/08 at 12:41

    Yra liudijimai, kurie patvirtina lėktuvų pasirodymą ir iš jų purškiamą turinį virš daugelio miestų. Jokios oficialios informacijos šia tema nėra, kas natūraliai skatina nuogastavimus. O priežasčių-pasekmių ryšio nustatymas (lėktuvai – oro tarša) yra natūrali kiekvieno logiškai mąstančio žmogaus reakcija. Pagal mokslą – pirma iškeliama hipotezė, o paskui ieškoma įrodymų, kad patvirtinti hipotezę ir paversti ją realybe. Eiliniai žmonės jau atliko šį mokslinį žingsnį – sukūrė hipotezę apie lėktuvus, kurie naudoja chemikalus purškimui iš oro. Dabar belieka nustatyti, kas vykdo šiuos veiksmus. Deja, tyla.

    Tuo tarpu skepticistinė retorika yra mažiausiai moksliška, nes jie nedaro nei hipotezių, nei mokslinių tyrimų.

 • onute  On 2011/06/11 at 13:57

  jooo negeri dalykai vyksta su ta hemija ,pas mus is 5 aviliu liko tik 1, keisti dalykai su tomis bitelemis nors pabendravus su tikrais bitinykais sako kad dar cia gali buti kalti nuodai nuo erkiu kurios eda bites,bet esme tame kad butent nuo tu prieserkiniu nuodu zuvo ne erkes bet bites! as manau tie nuodai platinami samoningai isnaikinti bites visais ymanomais budais,nekalbant jau apie zmoniu genocida tais hemtrailais,manau nereik buti naiviems ir galvoti kad tai nesusija su purskimais.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: