Schema, kaip valdžia skolinasi iš užsienio

 

Deja, Lietuvos valdžia nesiskolina iš užsienio, kaip visada kalbama per žiniasklaidą. Tie dešimtys milijardų litų yra pasiskolinami iš privačių Lietuvos bankų. Dar tiksliau – Lietuvos pilietis, pasidėjęs indelį banke, skolina tuos litus Lietuvos valdžiai. O jei dar tiksliau pasakyti – Lietuvos pilietis, pasidėjęs indelius banke, skolinasi pinigus pats sau ir dar primoka palūkanas. Motyvas yra paprastas – jo visuomeniniams poreikiams per biudžetą tenkinti trūksta lėšų, todėl tau būtina skolintis savo paties pinigus, tačiau privalai sumokėti papildomai tarpininkams. Tai tobula globalistų schema Lietuvos ir viso pasaulio apgaudinėjimui, pasisavinant žmonių darbo pajamas ir paverčiant juos vergais.

 

 • Biudžetui trūksta lėšų litais
 • Valdžia skolinasi iš užsienio kreditorių eurais arba doleriais (Kubilius praneša apie tai visai Lietuvai, šypsodamasis į ūsą)
 • Užsienio valiuta patenka į privačius bankus Lietuvoje
 • Užsienio valiuta konvertuojama į litus (deklaruojama, kad trūksta lėšų litais, tačiau šios lėšos vis dėl to sukauptos privačiuose bankuose)
 • Biudžetas gauna litus iš privačių bankų
 • Vergų visuomenė – mokesčių mokėtojai moka palūkanas užsienio kreditoriams (už užsienio valiutos įsigijimą, kuri jiems net nereikalinga)
 • Vergų visuomenė nesuvokia, kad litas – tai jų darbo vaisių atitikmuo, kuriais turėtų dalytis nemokamai, tačiau primoka užsienio kreditoriams ir vietiniams bankams už nereikalingas paslaugas
 • Privatūs bankai ir užsienio kreditoriai pelnosi iš paskolų (už tai, kad vergai galėtų įsigyti savo paties darbo vaisius); vergų visuomenė praranda galimybę finansuoti švietimą ir mokslą, sveikatos sektorių.


Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Comments

 • YPAC SVARBU  On 2011/04/05 at 16:33

  CHEMTRAILS’ai virs VILNIAUS – 2011 03 18 –

  Fotografuota netoli lazdynu, apie 12 h dienos. Vienu metu – 4 lektuvai, vienas salia kito i viena puse, ir purskia. Komiskiausia dalis yra ta, jog keletoje nuotrauku pavyko uzfiksuota ir paprasto lektuvo contrails’a salia chemtrails’iniu lektuvu.

  Albumas
  http://img135.imageshack.us/g/img0069k.jpg/

  ===============================================

  CHEMTRAILS’ai virs VILNIAUS – 2011 04 04 –

  Fotografuota ivairiose Vilniaus vietose nuo 12 h pietu iki vakaro 19 h.

  Antskrydzio metu buvo matomi net po 3-4 lektuvus, skrenda tom paciom kryptimis.
  Netgi tomis paciomis linijomis – t.y. ant senos linijos – atskrenda naujas lektuvas ir vel purskia. Arba 2 lektuvai vienas pries kita ir ant tos pacios linijos.

  TAI NE SIAIP IPRASTI LEKTUVAI – Vaizdas visiskai nenormalus – ryte buvo absoliuciai giedra – vakare – absoliuti migla danguje. O i toluma debesys kaip ratilai.

  Albumas
  http://img716.imageshack.us/g/img0086gl.jpg/

  ===============================================

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: