Kodėl sprogo/buvo susprogdina Fukushimos atominė elektrinė Japonijoje?

 

Fukushimos atominė elektrinė buvo pastatyta neatsižvelgus į saugumo reikalavimus. Nebuvo atsižvelgta į cunamio grėsmę, todėl AE statybos vyko pakrantėje. Be to,  grupė amerikiečių inžinierių dar anksčiau buvo perspėję, kad energijos tiekimo sutrikimo atveju AE gresia reaktoriaus išsilydimas, bet į tai nebuvo atsižvelgta (neturiu nuorodos dabar). Fukushimos AE valdanti kompanija priklauso Rockfelerių klanui. Dėl konspiracinės teorijos, kad drebėjimas ir cunamis  galėjo būti sukeltas dirbtinai, naudojant HAARP technologijas, įrodymų nėra ir neaišku, ar mes kada nors sužinosime tiesą. Bet užtenka žinoti ir tuos faktus, kad AE buvo statoma neatsižvelgiant  į saugumo reikalavimus.

Taigi, ką noriu pasakyti? AE projekte ir statyboje sąmoningai buvo paliktos klaidos būsimajai katastrofai dėl savanaudiškų globalistų paskatų. Man atrodo, ši elektrinės avarija pasitarnaus globalistams kaip atvejis apriboti taikaus atomo panaudojimo plėtrą visame pasaulyje, ypač trečiojo pasaulio šalyse, priklausomose nuo Vakarų politikų. Tai reiškia globalistams naudingą pasaulio kursą:

1. Pigios atominės energetikos plėtros sustabdymas pasaulyje (didelis pajamų šaltinis valstybei ir energetinė nepriklausomybė)

2. Trečiųjų šalių priklausomybės nuo Vakarų išlaikymas (per kapitalą, technologijas ir mažiau išsivysčiusią visuomenę)

3. Depopuliacijos  programa, kadangi ribojama industrializacija reiškia nulinį populiacijos augimą. Ten, kur vyksta industrinis progresas, populiacijos sparčiai auga, ten, kur pramonė naikinama, populiacijos augimas apribojamas (žiūrėti Lietuvą).

Spaudoje jau atsiranda daug straipsnių apie atominių projektų nutraukimą ar apribojimą, papildomų mokesčių įvedimą, žaliųjų judėjimų spaudimą ir t.t. Tai yra tie padariniai, kurie gali sumažinti atominės energetikos patrauklumą ir priversti grįšti prie naftos ir dujų vartojimo didinimo. Tai reiškia, kad brangs nafta, degalai, maistas, pasaulį ištiks recesija, o globalistai tik pelnysis iš šių procesų, patys įtakodami tuos procesus.

Kodėl svarbi atominė energetika? Tai praktiškai neribotas ir potencialiai saugus energijos šaltinis. Šiuo metu naudojamos sąlyginai žemos technologijos, tačiau po kelių dešimtmečių bus išrastos naujos technologijosa ar net plutonis ir uranas pakeistas toriu, kas reikštų revoliuciją pasaulyje. Energijos gamyba taptų pigi ir saugi, o nafta ir dujos liktų praeities prisiminimais. Atominė energetika trečiojo pasaulio šalyse reiškia mažesnę ekonominę priklausomybę nuo Vakarų valstybių ir institucijų.

Apibendrintai Fukushimos AE sprogimų padariniai atominės energetikos plėtrai. Tyrimų branduolinėje energetikoje apribojimai. Dabartinių technologijų atominių projektų sustabdymas. Esančių atominių elektrinių sustabdymas bei likusių apmokestinimas.

Jums būtina žinoti, kad globalistai bijo atominės energetikos plėtros pasaulyje kaip velnias kryžiaus. Panaudojami įvairūs įrankiai kaip apriboti šį procesą. Tai gali būti jų įkurti ir finansuojami žaliųjų judėjimai, politikų papirkinėjimai ar net spragų atominėse elektrinėse tikslingas palikimas.

 

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: