Vakcinacijos naudą velniai gaudo

 

Lietuvą puola globalistiniai skėriai. Nustekenta ir silpna, apsiginti negalinti visuomenė yra palanki terpė įgyvendinti įvairias programas, apeliuojant į jos valią. Įtartinais bandymų laukais yra virtusios ministerijos, kurias kuruoja liberalų partijos atstovai.

Valdžioje stumiamas dar vienas įdomus projektas – skiepyti 12 m. mergaites nuo gimdos kaklelio vėžio. Projektui būtų skiriama 20 mln. lt. Šiai iniciatyvai jau išreiškė pritarimą Sveikatos apsaugos ministerija. Taigi galime tikėtis, kad greitu metu bus įgyvendinta dar viena afera.

Problema tame, kad vakcinavimo naudos burbulas yra išpūstas. Žmogaus papilomos viruso vakcinos, kuri bus panaudota, 100% neapsaugos nuo vėžio.Tačiau kitų pasekmių, atsirandančių po pasiskiepijimo, rizika išlieka aukšta. Vadinasi, kad moterys nesusirgtų vėžiu ateityje, jos privalo rizikuoti dabar. Beje, sergamumas gimdos kaklelio vėžiu priklauso ir nuo rūkymo, aplinkos taršos, imuninės sistemos būklės, kuri sėkmingai gali būti sutrikdoma tuo pačiu vakcinavimu. Jau nekalbant apie nevaisingumo dirbtinį sukėlimą bei mikročipų implantavimą. Kas atsakytų už šias pasekmes? Kas garantuos, kad vakcinos netaps slaptų tikslų įrankiu?

Iš  vakcinavimo, kaip visada, užsidirbs farmacininkai. Jiems priklauso ir Sveikatos apsaugos viceministras, kuris propaguoja šią akciją.

Kaip rašoma wikipedijoje, šis viceministras priklauso Rotary klubui – tai ženklas, kad jis gali būti globalistams palankus tipas.

 

http://www.alfa.lt/straipsnis/10872657/?SAM.planas..vakcinos.mergaitems.uz.20.mln..Lt=2011-03-25_10-40&pn=1

http://lt.wikipedia.org/wiki/Audrius_Kli%C5%A1onis

http://www.ginekologas.lt/?ginekologas=papilomos_virusas

 

 

 

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Comments

  • Sterilizacija  On 2011/03/29 at 20:49

    Sterilizacija

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: