Atrodo, kad globalistai stato teroristinio karo spektaklį

 

Vakar rašiau, kad Libija – turtinga naftos valstybė – gali būti okupuota dėl savo gamtinių resursų. Vis dėl to tai tik vienas įvykių raidos scenarijus. Įvairūs informaciniai pranešimai byloja apie nemažesnį karą ir informaciniame fronte. Galimas ir kitas scenarijus, kurio tikslai kur kas mįslingesni nei pirmojo scenarijaus.

Lieku prie nuomonės, kad šiame pasaulyje nėra viskas taip paprasta. Manau, kad Kadafis nėra tas asmuo, koks jis piešiamas pasaulyje. Netikiu, kad jis yra vakarų priešas, bet manau, kad yra globalistų sąjungininkas, skirtas Libijos įtraukimui į geopolitinį žaidimą. Remiuosi slaptais masoniniais ženklais, kuriuos naudoja Kadafis bei įdomiais pranešimais, kurie sako tik vieną – Kadafis privalo likti gyvas. Jis reikalingas šiame žaidime.

1 scenarijus. Libija okupuojama NATO kariuomenės. Kadafis turėtų būti nuteistas. Pasisavinami milžiniški šalies turtai, tačiau eilinį kartą sumenksta Vakarų įvaizdis. Ilgo karo atveju, abi pusės patirtų didelių nuostolių, nes reikėtų sausumos invazijos. Pranešimai kol kas dar neaiškus, bet gali būti, kad karas baigsis tik šalies subombardavimu kaip buvo kartą anksčiau.

2 scenarijus. Libija subombarduojama NATO kariuomenės. Kadafis neliečiamas ir toliau lieka diktatoriumi. Pasirašomas paliaubos tiek su NATO, tiek su sukilėliais. Čia kur kas sunkiau. Aišku, tai turėtų atsiliepti naftos kainoms, nors jų gamyba tesiekia 2% pasaulinės gamybos lygio. NATO atsitraukia, patyrusi menkus nuostolius ir morališkai laimėjusi, nes pagrindis tikslas, pasak jų, ir buvo Kadafio žudynių sustabdymas. Nieko drastiško neatsitinka.

3 scenarijus. NATO pasitraukia, tačiau po atkaklesnės kovos. Libija pasiruošusi atremti sausumos kariuomenę. Vakarai demonstruojami kaip agresoriai prieš mažą šalį. Tai puikus pretekstas terorizmui atgimti. Po NATO įsikišimo Libijoje suirutė, laisvai cirkuliuoja ginklai, todėl formuojasi Al-Qaeda grupuotės, atakuojančios Europą ir JAV.

Protingi žmonės mokosi iš istorijos, o ji rodo, kad Kadafis dalyvavo teroristinių grupuočių rėmime bei jas organizavo visame pasaulyje. Kodėl jam nepakartojus šios praktikos ir vėl, ypač kai Libija puolama kryžiuočių? Šventasis karas prieš Vakarus būtų logiškas sprendimas. Nė vien Libija, bet ir kitos arabų šalys gali būti įtrauktos į naują karą prieš pasaulį teroristiniais metodais. Tai jau panašu į pranašautą 3-iąjį pasaulinį karą, kuriame būtinai dalyvautų musulmonai.

http://en.wikipedia.org/wiki/History_of_Libya_under_Gaddafi

 

 

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Comments

 • Žinok tiesą!  On 2011/03/22 at 13:55

  MI6 grasina nušalinti Kadafį. http://nstarikov.ru/blog/8802

  Antikoraninė biblijinio projekto vadeivų strategija – http://tiesa-lt.ucoz.net/load/video/vsk/antikoranine_biblijinio_projekto_vadeivu_strategija/15-1-0-84

  Ir toliau pagal planą – Solomono šventykla Jeruzalėje mečetės vietoje (jos gi nenunešti kol musulmonai geri), “antikristo” “pasodinimas į sostą” ir t.t., “аpokalipsė”… iki Veneros projekto – naujos vergovinės minios-elito piramidės.

  Ką manote? 🙂

  • valstybe  On 2011/03/22 at 14:14

   Kadafio nužudymas tik tam, kad išeiti iš Libijos, nors netikiu, kad jis būtų nužudytas. Bet tai tik gabalėlis viso vaizdo. Kur jis veda, sunku pasakyti. Nesu tiek pažengęs. Galbūt siekiama kuo didesnio chaoso, kuris nuves link naujų įgyvendinamų tikslų – teroristinio karo. Matrica perkrauta ir matrica revoliucija – visas šis revoliucijų ir karų laikotarpis turėtų žymėti naujo kontroliuojamo chaoso pradžią. Tikrai noriu sužinoti

  • valstybe  On 2011/03/22 at 14:26

   Ne veltui karinė intervencija sutapo su purima ar purina, žydų satanistų švente, o į Libiją buvo iššauta 110 raketų – simbolinis skaičius 11. 11 dominavo ir 9/11, kas žymėjo naujos eros pradžią

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: