Žaliųjų Sąjūdis – dar vienas Lietuvos elito projektas

 

Tai nėra sutapimas, o tendencija, kad partija kuriama jau seniai politikoje dalyvaujančių asmenų. Bandysiu apibrėžti tikslus, kurie nebus nagrinėjami vadinamoje tradicinėje žiniasklaidoje. Turime pagaliau susivokti, kad “gėris” šiame pasaulyje niekada nevaldo, o yra užėmęs priešingą polių – kur nėra nei valdymo, nei kontrolės, nei konkurencijos, nei godulio, tik meilė ir pagarba. Kadangi gyvename hierarchinėje piramidinėje visuomenėje, “blogis” koncentruojasi galios viršūnėse ir turi polinkį dominuoti šiame poliuje. Tiesiog tai yra esmė, kurią su laiku suvokia kiekvienas iš mūsų. Juk neveltui sakoma, kad valdžiai protingų žmonių nereikia.

 

  • Sąjūdis kuriamas jau politikos sluoksniuose esančių asmenų, taigi ši partija – tik dar viena “sistemai” priklausančių žmonių minčių projekcija iškovoti daugiau galios likusios piramidinės visuomenės atžvilgiu. Tokio tipo žmonės meluoja taip pat paprastai, kaip eilinis žmogus kalba tiesą.
  • Žaliųjų Sąjūdis neturi jokių politinių idėjų, kurie suteiktų intelektualinio šviežumo mūsų politikoje. Tai tendencija, nes tie patys žmonės, tik skirtingom pavardėm, valdo Lietuvą jau 20 metų. Tai žmonių grupė, kurie užsikrėtę parazitavimu likusios visuomenės sąskaita ir turinti polinkį valdyti, iškilti aukščiau kitų.
  • Žaliųjų judėjimas atsiribojo nuo žaliųjų sąjūdžio teigdamas, kad jie neturi nieko bendro su žaliųjų veikla. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/lietuvos-zaliuju-judejimas-atsiribojo-nuo-kuriamos-panasaus-pavadinimo-politines-partijos.d?id=43264603
  • Žaliųjų Sąjūdis plačiai reklamuojamas tradicinėje žiniasklaidoje, o tai reiškia politinių grupuočių paramą. Jokia eilinių žmonių kuriama partija nesusilauktų teigiamo dėmesio žiniasklaidoje, netgi atvirkščiai – būtų išjuodinta.
  • Plati komunistinių žiurkių parama (per konkrečius asmenis ir jiems priklausančią žiniasklaidą) rodo, kad gali pasireikšti dujininkų interesai nutraukti naujos atominės elektrinės projektus (jie ir uždarė Ignalinos AE, ne ES).
  • Lietuvos “sistema” žino, kad žmonės nebepasitiki tradicinėmis partijomis, todėl sieks apgauti rinkėjus kurdami naujus produktus. Iš anksto lipdoma etiketė, kad tai bus tradicinė, nei dešinei, nei kairei neatstovaujanti partija suponuoja, kad ji bus reikalinga formuoti valdančiąją koaliciją ateinančiuose Seimo rinkimuose. Tai paprasčiausia aritmetika pasisavinti kuo didesnę “sistemai” palankių rinkėjų balsų dalį neutralizuojant nepatenkintųjų piliečių įtaką.
  • AM susijusi su šiuo nauju politiniu dariniu; teikiama įvairiapusė pagalba. http://www.diena.lt/naujienos/lietuva/aplinkos-ministerijos-valdininkai-kuria-lietuvos-zaliuju-sajudzio-partija-334357
  • AM kuruojamos sritys yra labai pelningos “lesyklėlės” su dideliais asignavimais tiek iš LR biudžeto, tiek iš ES.
Comments are closed, but you can leave a trackback: Trackback URL.
%d bloggers like this: