Mobilus seksualumas (jaunimo debilizacija ir visuomenės depopuliacija)

Tai šeimos planavimo ir seksualinės sveikatos asociacijos vykdomo projekto pavadinimas. Pacituosiu keletą šios programos punktų http://www.tavogyvenimas.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=107&Itemid=139

“Projekto tikslas – skatinti Europos jaunimą atsakingai priimti su lytiniu gyvenimu susijusius sprendimus ir taip mažinti jaunimo lytiniu keliu plintančių infekcijų (LPI) ir neplanuotų nėštumų skaičių.”

“Pagrindinis projekto uždavinys – suteikti žinių 15-18 m. paaugliams apie lytiškumą, bendravimą ir meilę, kontracepciją, lytiškai plintančias infekcijas, ŽIV, AIDS ir dar daugiau.”

“Numatyta sukurti didelę interaktyvią lytiškumo ir sveikatos žinių bazę, kurioje paaugliai ras informacijos bei patarimų visais rūpimais klausimais.”

“Naudodamiesi mobiliaisiais telefonais jauni žmonės galės atsisiųsti „Mobiliojo paauglio gido“ programėlę, o interneto forume bendraus su kitais bendraamžiais, klaus eksperto patarimų apie reprodukcinę lytinę sveikatą.”


 

Taigi:

jei esi paauglys, galėsi gauti žinių ir paskatinimą ieškoti seksualinių santykių tiesiog mobiliuoju telefonu, tačiau bet kada pasekmės būtų neutralizuojamos, tiek veiksminga kontracepcija, tiek  nėštumo nutraukimu. Lygiai tas pats, kaip užkrėsti liga, o po to ją gydyti.

Ištraukos iš knygos “The New Order of the Barbarians”:

“The sex education was to get kids interested early, making the connection between sex and the need for contraception early in their lives,…”

“Many, many cities in the United States by this time have already set up school-based clinics which are primarily contraception, birth control, population control clinics. The idea then is that the connection between sex and contraception introduced and reinforced in school would carry over into marriage.”

Kiek suprantu, ši šeimos planavimo ir seksualinės sveikatos asociacija vykdo depopuliacijos planą Lietuvoje, siekdami užauginti naujas kartas, kurios efektyviai naudotųsi kontracepsijos priemonėmis ir sumažintų gimstamumą. Jos kuriami jaunimo sveikatos mokymo  centrai užsiima lytiniu švietimu didžiausiuose Lietuvos miestuose. Jie stengiasi pasinaudoti mokyklų tinklu ir platinti globalistų idėją apie populiacijos mažinimą, pateikdami ją efektyvaus lytinio švietimo ir kontracepsijos forma.

Įdomu, kad jie stengiasi įdiegti lytinį švietimą dar prieš vaikų subrendimą lytiniam gyvenimui, taip jį paankstindami. Iškarpa:

“Pagal Asociacijos parengtą lytinio švietimo programą skirtingoms moksleivių amžiaus grupėms (nuo 11 iki 18 m.amžiaus)”

Jie stengiasi įdiegti supratimą apie kontracepsiją kuo anksčiau, dar prieš lytinę brandą, kad nepavėluotų, nors tai ir turi didžiulės įtakos paankstyvėjusiems lytiniams santykiams. Jie suvokia, kad pavėluodami įdiegti šią koncepsiją jų įgyvendinama depopuliacijos programa nebus tokia efektyvi, todėl sąmoningai ankstyvina lytinį švietimą, nepaisydami pasekmių. Pačios pasekmės jiems nėra blogos: abortai, blogas mokinimasis, nevaisingumo plitimas. Visa tai atsilieps gimstamumo mažėjimui ne tik paauglystės, bet ir likusio gyvenimo laikotarpiu.

 

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Comments

 • linaskranauskas  On 2011/03/03 at 14:44

  nunu. nepaisant bendro durnumo ir “Debilizacijos”, kuri berods su šio teksto autorium jau pavykusi, ypač įdomu kaip informacija apie lytinį saugumą ir t.t. paskatina lytiškai santykiauti? prašom konkrečiai.

  • valstybe  On 2011/03/03 at 17:58

   Kaip tu galvoji, kodėl ankstyvėja lytinių santykių laikas? Atsakyk į šį klausimą ir suprasi.

   Jei nepatinka pačios mintys, kurias dėstau, tau nepadės joks atsakymas. Netgi kvaila su tokiais diskutuoti. Tiesiog sakyk, kad nepritari mano mintims, nes pats turi geresnių, kurias gali argumentuoti.

   Na jei ir šioje vietoje atsiranda problemų, tada jau tikrai negerai. Tai gali būti nepilnavertiškumo kompleksas, kuris verčia neigiamai žvelgti į kitus žmones.

   • linaskranauskas  On 2011/03/03 at 20:34

    Na, dėl vieno sutinku, – “kvaila su tokiais diskutuoti”, todėl ir pradėjau nuo įžeidinėjimų. Atleisk. Tiesiog trūko kantrybė nuo tokio minčių dėstymo. Matai, aš suprantu kontracepcijos žalą, ir netgi suprantu antikapitalistinę retoriką, ir visa ta nemokamų prezervatyvų ir jų užmovimo kursų pasiutligė man ne prie širdies. tačiau akivaizdu, kad nėšti paaugliai – niekam ne į naudą. prieš tą ir kovojama. jokių slaptų kėslų tam nereikia. todėl tiesiog norėčiau, kad atsakytum į klausimą. pristatyk, paanalizuok bent vieną pavyzdį – kaip nekaltos paskaitos apie lytinį gyvenimą vaikams suprantama kalba priverčia juos jį pradėti? KAIP?

   • valstybe  On 2011/03/03 at 21:15

    Lygiai taip pat kaip ir Holivudo filmai, televizija, žiniasklaida, homoseksualizmo propaganda, taip ir lytinis švietimas. Tai vis ta pati sekso kultūra brukama visais frontais ir formuojamas visuomenės modelis – laisvas ir morališkai žlugęs žmogysta, kuris padaręs klaidą, tarkim, 14 m. galėtų pasidaryti abortą ir šią instrukciją gaus telefonu. Tai absurdas. Jau kelių metų vaikai auga tokioje agresyvioje aplinkoje, prie kurios jis, jo besiformuojančiu supratimu, privalo prisitaikyti. Man asmeniškai labai paprasta.

    Pvz., pagal globalistų planą – tėvų ir vaikų kartos yra atskiriamos ir supriešinamos, todėl ir tėvų įtaka vaikams mažėja. Didėja televizijos ir kitų įrankių įtaka. Vaikai privalo eiti prieš tėvus ir protestuoti, nes taip formuojama žiniasklaidos. Vaikams nusispjauti mokytojai. Kodėl vaikai turi klausyti jų ir mokytis, laukti kol subręs lytiniams gyvenimui (pagal tėvų logiką), jei galima pradėti tą gyvenimą dabar, nors man rytoj matematikos kontrolinis. Tiesiog nėra lengva suvokti, kadangi tai mūsų kultūra. Bet reikia atskirti, kada ta kultūra yra primesta, o kada natūrali žmogiškumo pasekmė.

    Ne nėščiuose vaikuose esmė, kodėl įgyvendinama tarptautinė lytinio švietimo programa. Jiems į tuos vaikus ar į plintančias ligas nusispjaut. Jie žino, kad kultūrose, kur nenaudojamos apsisaugojimo priemonės, gimstamumas yra žymiai didesnis nei kultūrose su paplitusiomis apsaugos priemonėmis. Todėl naudojamas lytinis švietimas, kad tokioms kultūroms kaip Lietuva išmoktų naudotis kontracepsija, kad būtų kontroliuojamas populiacijos skaičius. Čia yra esminis dalykas, kodėl jie tai daro. Iš čia išplaukia nauji šalutiniai reiškiniai kaip ankstyvesni lytiniai santykiai, nors tai nulemta ne vien lytinio švietimo, bet ir visos kultūros. Jei kontracepsija nesuveikia, suveikia abortai.

  • valstybe  On 2011/03/03 at 18:06

   Šioje vietoje tikrai neabejoju – globalistai naudoja “sekso kultūros” kortą manipuliavimui žmonija. Tai turi didelės įtakos tiek reprodukciniams rodikliams, tiek švietimo sistemai, tiek bendram moralės lygiui. Tai vienas iš daugelio įrankių, kuriais formuojama visuomenė.

  • linaskranauskas  On 2011/03/03 at 22:05

   Sutinku, kad medijų kultūra gali paankstint vaikų mintis apie lytinį gyvenimą, bet tai akivaizdu būtent kad lytinio švietimo įtaka jį ankstinant – niekinė, palyginus su, pvz., TV ar internetu. Todėl akivaizdu, kad lytinis švietimas REAGUOJA į tai, ką JAU PADARĖ (jei padarė) TV ir internetas. Tačiau apskritai, žinoma, diskutuoti su žmonėm, kuriems paistalai a la “homoseksualizmo propaganda” yra normalu, negaliu.. Tad nebeatsakinėk į klausimą, į kurį negali atsakyt 🙂

   • valstybe  On 2011/03/03 at 23:49

    Stengsiuos daugiau nebeatsakinėti į tavo klausimus, nes tavo atveju ne klausime esmė, o nuomonėje. Klausinėji tik tam, kad galėtum išreikšti savo nuomonę. Na ir puiku, bet nuomonė dar nereiškia teisybės. Nebūtinai mano nuomonė yra 100% teisinga, bet dėl šios priežasties ir nevadinu kitų kvailais.

 • linaskranauskas  On 2011/03/04 at 00:08

  Vadini. Tavo įrašo pavadinime tai yra. Todėl reagavau įžeidžiančiai, bet adekvačiai. Taip, mano klausimas yra nuomonė, o tavo atsakymai į jį – parodo tavo nuomonės lygį ir brandumą, argumentuotumą. Štai, pvz., triskart užsiminiau, kad atsakytum, o viskas, ką galėjai padaryt.. vėl pakartojai tą pačią frazę: “lytinis švietimas ankstina lytinio gyvenimo pradžią”. Ką, man vėl kartoti – KUO? Kaip konkrečiai paankstina, kokiu būdu?
  Pažiūrėk atidžiau. Kuo tos pačios frazės pakartojimas atsako į klausimą? Neatsako ir neatsakys, nes tai paprasčiausia netiesa, niekuo nepagrįsta. Negali atsakyti, nes pritempei ir priskaldei malkų be jokių įrodymų ar bent įsivaizdavimo, kaip realiai galėtų būti šioje vietoje. Tačiau užvis kvailiausia buvo prikergti tokią debilizmo viršūnę kaip “formuluotė” “homoseksualizmo propaganda”, kuria tiki tik atsilikėliai gražuliai. už ją nusipelnai išvadinimo kvailiu, nes už tokias frazes esi tiesiogiai atsakingas pats.. ar kažkieno kito debilizacija? Kuo tau nusikalto homoseksualūs žmonės? Deja, diskriminavimo propagavimas nusipelno adekvataus įvardijimo.

  • valstybe  On 2011/03/04 at 00:38

   1. Ar turi smurto propagavimas filmuose įtakos smurto kultui visuomenėje susiformavimui?
   1. Ar turi lytinio gyvenimo propagavimas mokyklose įtakos sekso kultūros visuomenėje susiformavimui?

   Atsakymai vienodi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: