Justin`as Bieber`is – globalistų produktas deformuoti vaikų mąstymą

Pasižiūrėjau populiariausią naujosios pasaulinės pop žvaigžės klipą ir aiškiai pasimatė tai, ko ir tikėjausi. Naujasis muzikos dievaitis naudojamas kaip įrankis plauti vaikams smegenis apie tariamą tikrąjį gyvenimo būdą, kurio turi siekti kiekvienas save gerbiantis vaikas. Man asmeniškai atrodo panašu į neokomunizmą, kuomet žmonėms parodoma, kokie jie privalo būti, tačiau pasinaudojama ne komunistiniu botagu, o liberastiniu meduoliu (meduolio ir botago taktika).

Šitame klipe Bieber`iui talkina Ludacris, kuris prisideda žodžiais “kai aš buvau trylikos, turėjau savo pirmąją meilę” ir t.t. Pats Ludacris, repo atlikėjas, jau seniai atskleistas kaip globalistų marionetė.

Muzikos atlikėjai yra naudojami valdomų vergų visuomenėms formuoti. Visų pirma energija nukreipiama į jaunimą, kuris yra labai jautrus formuojant visuomenės veidrodį. Vaikai nebeprivalo mokytis, bet gali užsiiminėti seksualiniais santykiais, nors tai turėtų būti būdinga tik pilnamečiams. Vaikų mąstymas turi būti užimtas nebūdingomis jam kategorijomis. Pasitelkiami įvairūs idealai, kurie moko vaikučius, kaip reikia gyventi, kaip ir kada mylėti, mokytis, nepaklusti taisyklėms ir t.t.

Mano nuomone, tokio tipo smegenoplova atliekama tam, kad sugriauti harmoningos visuomenės ląstelę – šeimą ir mokyklą. Būtent šitas Bieber`io atvejis trina nusistovėjusias šeimos santykių ribas. Ne tėvai ir mokyklos tampa gyvenimo mokytojais, bet kažkokios komercinės globalistų marionetės. Pasaulis ir Lietuva seniai stebi vaikų elgesio mokyčius kaip paankstėjusius lytinius santykius, augantį smurtą, nepagarbą mokiniams ir mokytojams mokyklose ir t.t. Neidealizuoju praeities, tačiau daugelis žmonių pripažįsta pablogėjusią jaunimo situaciją.

http://www.balsas.lt/naujiena/540133/s-gomez-vilkinti-tik-bikini-apsizerge-j-bieberi-foto#34135

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Comments

 • Ignas R.  On 2011/02/16 at 18:13

  Puiki įžvalga, niekad nebuvau apie tai pagalvojęs 🙂 Nors kaip ir ne paslaptis, kad populiarioji kultūra agresyviai, nors ir užslėptai, propaguoja destruktyvias vertybes, bet suvesti su konkrečiais atvejais visada padeda. Dėkui!

 • egzistentas  On 2011/02/16 at 22:00

  Išties, muzikos industrija eina išvien su filmų industrija. Žmonės tai vis labiau sąmoningai(!) pastebi. Tik tuose video rašoma,kad masonai užsiima visu šituo tuštybės karnavalu. – Nevisai taip. Už to slypi dar slaptesnė(žiauresnė) sekta – Illiuminantai. Mums tai galbūt nėra priimtina(t.y suprantama), dėl to kad mes neužaugome tokiomis salygomis,kaip auginami jie. Siūlau paskaityti http://egzistencija.files.wordpress.com/2011/02/essentialsvaliiluminati.pdf padeda suprasti tų žmonių išsigimeliškus siekius ir sieti juos su realiais įvykiais, kaip tavo pastarieji video ar įvykiai su pedofilija.

 • Vytautas  On 2011/03/26 at 20:16

  Tikrai niekada nekilo mintis taip susieti faktus. Pažiūriu į savo vaikus. Sūnus kažkaip atsparesnis, o dukra kažkaip įdomiai susiformavusi savo vertybių pasaulį. Mokyklų problemos, pačių vaikų elgesys kopijuojamas pagal žvaigždes. O jos realybėje nepasiekiamos. Nors matau ir žmonos “pakibimą” ant visokių šou, kas ten rodoma imama už gryną pinigą.

 • Mindaugas Šimkus  On 2011/04/06 at 18:09

  Byberio klipe nieko blogo.. Gal per naglai kabinėjas prie mergos bet iš principo – nieko blogo.
  Antram klipe, tai tokie vėjai… tokie vėjai… dryžiai, langeliai, ženklai… Va tokie neišmanėliai, tokie interpretatoriai ir nukreipia dėmesį nuo rimtų dalykų – karų, žmonių teisių siaurinimo, kalbos keitimo (politkorektiškumo), “false flag” ir panašiai…

  Tie kas domisi tik paviršutiniškai po tokių klipų “tyrimų” po to visas sąmokslo teorijas atmeta kaip absurdiškas nesąmones net nebesigilindami…

  • valstybe  On 2011/04/07 at 00:02

   Muzika daugelį dešimtečių naudojama jaunimo demoralizacijai. Tai nėra “False Flag”.

   Būtina gerbti kitų nuomones, ypač kai jos pastatytos ant subjektyvaus pamato – vertybių ir auklėjimo, nes nėra mato, kaip išmatuoti tą teisingumo laipsnį, bet pagal mano suvokimo lygį – ši muzika yra degeneracinė. Jei tau kitaip atrodo – puiku, nieko nesakau.

 • Mindaugas Šimkus  On 2011/04/07 at 03:35

  “ši muzika yra degeneracinė.”
  Kodėl?

  • valstybe  On 2011/04/07 at 10:22

   Perskaityk straipsnį, ten išdėsčiau savo mintis apie socialinę inžineriją

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: