Smegenoplova

Globalistų ir vietinių marionečių valdoma žiniasklaida pralaimi informacinį karą. Praktiškai žiniasklaidos grupių peršama dezinformacija tampa antagonistine lyginant ją su susiformavusia žmonių nuomone. Situacija yra nebegrįžtama, nes padaryta pernelyg daug klaidų norint perimti Lietuvos kontrolę. Neįmanoma pasiekti tiek daug tikslų per tokį trumpą laiką. Pagrindinė klaida buvo energetikos sistemos savininkų pasikeitimas (atimtas visuomenės turtas) ir dirbtinė Lietuvos krizė. To pasekoje sąlyginai aukštas šalies ekonominis potencialas, papildomai disponuojant Mažeikių nafta, atomine elektrine, Lietuvos dujomis, elektros tinklais, buvo sunaikintas. Žmonės ėmė ieškoti atsakymų. Ir juos rado – Lietuva nėra ta Lietuva, apie kurią jie manė turį tikslų supratimą arba bent jau nemanė, kad realybė yra tokia kraupi.

Nors propagandos mašina dirba iš peties, jai jau darosi sunku iškreipti tikrovę. Tačiau jos darbas niekada nesustos, kol nepasikeis Lietuvos valdžia. Ši problema yra žinoma globalistams ir vietinėms marionetėms, todėl dedamos visos pastangos, kad išsaugoti dabartinę politinę konjunktūrą. Naujokai, kurie ateitų keisti padėties, nebus įleidžiami į vietinę politinę sistemą. Bet koks potencialus priešininkas, galėsiantis kelti pavojų ateityje, turi būti neutralizuotas dabar. Tam tinka bet kokios priemonės, kad ir dirbtinė Lietuvos krizė, sumažinusi vidutinės klasės dydį ir privertusi emigruoti šimtus tūkstančių piliečių. Likę piliečiai turi būti paversti avinų banda. Jai nebus leidžiama pasiekti kitų šalių išsivystymo lygio, nes tai būtų pernelyg pavojinga. Ar visuomenė jau pralaimėjo kovą? Dar nepralaimėjo. Štai iškarpa iš komentarų, rodančių kiek kitokią realybę nei vaizduoja žiniasklaida:

Aiškus pavyzdys, kad žiniasklaidos piaras nėra veiksmingas. Jiems belieka tik keiktis, dėti viltis į jaunimą ir tikėtis, kad smegenoplova duos rezultatų po keliasdešimties metų. Iniciatyvūs žmonės privalo skleisti kontrinformaciją visais įmanomais būdais. Taip susiformuos kritinė masė visuomenės, visų pirma jaunimo, kuri bus atspari smegenoplovai. Paruošta visuomenė bus neįveikiama smegenoplovos procesų.

Efektyviausias būdas pasipriešinti valdomai žiniasklaidai yra tinklu paremtos sistemos kūrimas. Žmonės skleidžia informaciją savo kanalais, susiformuoja didelė sistema, kurios praktiškai neįmanoma panaikinti. Panaikinus vieną tinklinės sistemos elementą, identišką informaciją skleis kiti sistemos nariai. Praktiškai vienintelis efektyvus būdas sunaikinti tokią sistemą yra įstatymų pažeidimas. Valdžia gali bausti už tam tikros informacijos skleidimą.

Tuo tarpu valdoma žiniasklaida paremta keliais informacijos šaltiniais, kurių egzistencija didele dalimi susijusi su valdžia. Perėmus centrinės valdžios kontrolę iš esmės būtų užkirstas arba sumažintas visuomenės dezinformavimo lygis.

Taigi egzistuoja 2 būdai, kaip panaikinti smegenoplovą: tapti mažyčiais informacijos skleidėjais patiems arba perimti valdžios kontrolę. Pirmas variantas yra nesunkiai įgyvendinamas, todėl sąmoningi piliečiai privalo imtis iniciatyvos.

 

 

 

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Comments

 • arnas  On 2011/01/19 at 14:52

  puikios mintys ir puiki idėja dėl infotinklo. O nuo ko pradėti?

  • valstybe  On 2011/01/19 at 15:36

   Rašai blogą. Keičiamės informacija. Nes vienam sunku viską pateikti. Dabar vyksta užuomazginiai procesai, nes žmonės internete ėmė aktyviai kurti savo saitus. Aš irgi pradėjau rašyti, nes pamačiau, kad kažkas kitas rašo. Tokio infotinklo neįmanoma perimti jokiais pinigais. Pradžiai to užteks. Paskui iš tokių žmonių atsiras tokių, kurie sugalvos kaip dar efektyviai skleisti informaciją

   • Johnsonas  On 2011/01/19 at 16:23

    Labai gerai pastebėta. Kas dėl info tinklo – tereikia daugiau jaunų aktyvumo domintis šiais svarbiais dalykais, nes dabar kiek blogų pavartau, tai kolkas mūsų mažai apžvelgiančių ir pateikiančių kritinę informaciją.

    Dauguma tiesiog pasiduoda mass-kulturai ir skleidžia tuos vos ne tuos pačius skiedalus kaip lietuvos ir užsienio didžiųjų portalų “pasaulio įvairenybių” skiltys ar netgi beveik tą patį televizinį pletkų lygio briedą.

    Pagarba tiems kas rašo apie knygas – bent jau intelektualia veikla užsiima.

 • arnas  On 2011/01/19 at 16:48

  vienam išvis neįmanoma visko pateikti, pradėjau savo “versijas” ir užsikasiau medžiagos(kurią dar prieš tai išversti juk reikia) kalnuose, todėl specializavausi siauresnėje sferoje, dedu straipsnius daugiausiai apie tai, kur slypi visos tos globalizacijos šaknys.

  Dėl saitų daugėjimo, tai ir aš tai pastebėjau, nors čia yra viena bėda: daugumos jų kokybė labai abejotina. Kai paskaitai kokį blogą, kur žmogus lyg ir teisybę šneka, bet kas antras žodis – rusiškas matas, tai tik pečiais gūžtelėti belieka. Kartais net mintis kyla – gal kažkas specialiai tokias nesąmones kuria, kad atbaidytų žmones nuo alternatyvios informacijos ieškojimo lietuviškame internete. Tipo, jei tie alternatvininkai sugeba tik matiugalintis, tai ko verta jų info? Tokiems “skleidėjams”, manau irgi reikėtų duoti atkirtį, jie juk kompromituoja normalius žmones, ieškančius teisybės.

  Dėl keitimosi informacija – nežinau. Visi, kas domisi šiomis problemomis, turi daugmaž tą pačią informaciją. Kalba čia galbūt turėtų eiti labiau apie tarpusavio koordinavimą – kas kokią info pas save deda, kad tie patys dalykai nesikartotų visuose saituose.

  Na, čia kol kas šiaip pamąstymai 🙂

  • Johnsonas  On 2011/01/19 at 18:10

   Na žinai, jau kas domisi tai jau palaipsniui ima išsiugdyti gebėjimą atsirinkti ir pramatyti, po to seka ne tik imlumas ir poreikis ieškoti informacijos ir ją tikrinti, bet ir dalintis požiuriais, diskutuoti.
   Viskam reikia laiko, ypač savitai pasaulėžiūrai brandinti.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: