Lytinis švietimas, globalistai ir jų marionetės Lietuvoje

Štai dar vienas globalistų valdomos žiniasklaidos perliukas. Delfinai leidžia į apyvartą straipsnius, susijusius su minčių kontrolės programa. Konkrečiai, šiandien išėjo straipsnis apie lytinį švietimą.

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/baznycia-stoja-i-kova-pries-lytini-svietima.d?id=40876249

Kas gi blogo su tuo straipsniu? Pirmas dalykas, kurį atkreipiau, yra tai, kad bandoma diskredituoti nuomones, kurios iš esmės kertasi su lytinio švietimo misija. Kitaip sakant, bet kas, kas nesutinka su oficialia lytinio švietimo programa, yra visuomenės priešas.

Antras dalykas, kurį pastebėjau, yra komentarų valdymas. Komentarai paliekami tik tie, kurie patvirtina straipsnio minties teisingumą, “visi, kas nesutinka su oficialia lytinio švietimo misija, yra visuomenės priešai”. Asmeniškai parašiau pora komentarų, bet nė vienas nebuvo praleistas, nors paprastai, kita tema rašant, būna praleidžiami. Praleidžiami tik jiems naudingų komentarų grupė. Tai suponuoja apie straipsnio tikslą – visuomenės dezinformavimą ir propagandą.

Jūs, kaip protingi žmonės, turėtumėte suvokti, kad lytinis švietimas ir ugdymas – globalistų vykdomos minčių kontrolės programos dalis, taip  pat žmonių skaičiaus kontrolės dalis.

1. Žmonių skaičiaus kontrolė. Siekiama sumažinti gimstamumą Žemėje. Apsisaugojimo priemonių pagrindinė funkcija ir yra apsisaugojimas nuo nėštumo.

2. Minčių kontrolė. Esminė lytinio švietimo funkcija. Siekiama pakreipti jaunosios kartos mąstymą, žinant, kad ši karta taps visuomenės pagrindu po keliasdešimties metų. Siekiama sukurti sekso kultą, įvykdyti sekso revoliuciją ir mūsų tradicines savybes pakeisti svetimomis, vakarietiškomis, globalistų skeidžiamomis po visą pasaulį. Man sunku viską surašyti, kokios pasekmės gresia visuomenei, bet jūs patys suprantate. Seksu besižavinčios avinų bandos kūrimas, elitui kontroliuojant visus šios visuomenės resursus, totalus nužmogėjimas, žmonių santykiai paverčiami sekso šaltiniu, kad gauti sekso, būtina turėti galios ir pinigų, visam šitam ratui vis labiau įsisukant. Tai atskirų studijų verta sritis. Visos šios pasekmės – tarsi kelių aukštų pastatas. Aukščiausiame aukšte mūsų mąstymas slenka į neigiamą polių iš teigiamo. Pasaulyje turi būti balansas, tiek sekso, tiek žmogiškumo. Žmonės, kaip pakankamai išsivysčiusios būtybės turi tą balansą viduje. Tačiau globalistai dar nesubalansuotam jaunimui kreipia šį balansą į neigiamą polių.

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Comments

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: