Mokinių krepšelių sistema – minčių kontrolės mechanizmo įgyvendinimas Lietuvoje

Iš pirmo žvilgsnio mokinių krepšeliai yra teigiama sistema, skatinanti konkurenciją tarp mokyklų ir mokytojų. Daugelis žmonių šį aspektą priima kaip pagrindinį, nulėmusį šios reformos įgyvendinimą Lietuvos mokyklose. Tačiau tik iš pirmo žvilgsnio. Man asmeniškai – tai viena iš priemonių, kurias įgyvendino Permainų koalicija, atėjusi į valdžią 2008 m. Kitais žodžiais, valdžia stengiasi pertvarkyti švietimo sistemą taip, kad atitiktų globalistų keliamus reikalavimus (ES, JAV). Tačiau ši pertvarka reiškia Lietuvos naikinimą – tylų ramų, bet užtikrintą, nematant tikrojo priešo, sujaukiant mintis mūsų visuomenės narių galvose.

Konkretus aspektas, apie kurį norėčiau pakalbėti, yra kapitalizmo principų įgyvendinimas mokyklose. Krepšelių sistema įvelka mokytojų ir mokinių santykius į finansinę plotmę. Žinome knygnešių laikus, kai mokytojai mokino mokinius, rizikuodami savo gyvenimu. Dabar pagrindiniu mokytojų-mokinių santykių objektu taps pinigai.

Vaikai privalo nuo pat mažens būti perprogramuoti mąstyti pinigų ir galios kategorijomis. Tai ne kas kita, o vergų ugdymas jiems patiems to nesuvokiant, o vėliau jiems auklėjant savo vaikus ir paleidžiant į pasaulį naujas perprogramuotas kartas.

Įdomu, kad ne vien mokiniai patenka į krepšelių sistemą. Į ją pateko jau ir ikimokyklinio amžiaus vaikai. Vaikai yra bejėgiai suformuoti objektyvią nuomonę. Jų būsima pažiūrų sistema bus įtakota minčių perprogramavimo vaikystėje. Augs naujos zombių kartos, nepajėgsiančios pasipriešinti vergvaldžių diktatui, turinčiam aukštesnį žinių lygį.

Ne vien tik minčių programavimas čia slypi. Tokioje sistemoje nėra galimybių užsimegzti pagarbiems santykiams tarp mokytojų ir mokinių, nes pastarieji, žinodami savo finansinę vertę (koks išsigimimas), gali sąmoningai “spausti” mokyklos aplinką. Mokykla nėra suinteresuota prarasti mokinį dėl finansinių paskatų. Santykiai dar labiau prastėja ir praranda klasikinę mokytojo-mokinio paradigmą. Visuomenės kiršinimas tarpusavyje prasideda jau mokyklos suole.

 

 

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Comments

  • douktris  On 2011/01/16 at 22:10

    satanisto nuotraukele ispudinga.

  • manipuliacijos  On 2011/01/20 at 13:32

    padėtis tragiška ne tik mokyklose, aukštojo mokslo reforma taip pat su “kilniais” tikslais – ji garantavo, kad gabūs vaikai iš neturtingų šeimų neturėtų jokių šansų siekti aukštojo mokslo. Visuomenė dar labiau išsisluoksniuos. Iš tokių reformų laimi tik komercinės struktūros – konkrečiai privačios mokyklos ir bankai.

  • linaskranauskas  On 2011/01/21 at 13:32

    Taip, švietimo reforma vienas graudžiausių liberalsąjūdizmo veidų, kuriuos reikėtų priminti jo “progresyviems” rinkėjams.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: