Žiūrėkite, kaip uoliai ES padlaižiai Lietuvoje leidžia šimtus milijonų sionistinių sukų sugalvotai problemai spręsti. Naujasis penkmečio planas iš raudonos į žydrą persidažiusiems klounams

Kokia gėda stebėti,kaip vidutinybių ir agentų valdoma Lietuva su šypsena ir menamos pažangos jausmu išleidžia šimtus milijonų litų absurdo teatrui. Karalius nuogas, tačiau apsimetinėjama, kad jis prabangiausiais rūbais apsirengęs. Ir negali pakeisti Lietuvos valdžia savo pozicijos, kol Briuselio karaliai nedavė leidimo.

Milijonai litų leidžiama tam, kad parodyti Briuseliui savo “pastangas sumažinti dujų emisijas”. Investuojama irgi nekukliai  –  į apšvietimo priemonių efektyvumo didinimą viešosiose vietose. Jei tik elektra negaminama Baltarusijoje. Ar bent buvo suskaičiuota, kiek realiai būtų sumažinta dujų emisija, jei investuotume tarkime 1 mlrd. lt per metus? O jeigu žmogaus veikla neįtakoja klimato pokyčių, vadinasi šios investicijos būtų pinigų švaistymas?

Cirkas tęsiasi toliau.. Aplinkos ministras patvirtina naują 2011 m. investicijų programą “kovoti su klimato pokyčiais”. Tam bus išleista 185 mln. lt. Nežinau kaip Jūs, bet tie pinigai keliolikos pastatų apšiltinimui ir lempų pakeitimui nepakeis klimato, ypač kai moksliniai tyrimai paneigia žmogaus ūkinės veiklos svarbą klimatui.

 

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Comments

 • Darius  On 2011/01/03 at 00:55

  na ir kas cia baisaus? nejaugi tau gaila europos pinigeliu? tu taip nekenti demokratijos kad net juoda akyse. zinoma kad daug kas plauna pinigelius del isgalvotu problemu, bet lietuvai sitie pinigai nepatrukdys, atgaivins statybos sektoriu, nes kaip pats cituoji, pinigai skiriami pastatu atnaujinimui. kazkas silciau gyvens ir ne supersto SSRS dizaino namuose. nematau nieko blogo musu ekonomikai.

  • jaunuoli  On 2011/01/03 at 20:24

   kur tu matei demokratija?kuriam kraste ir kuriais metais?va tokiem durniam numete kaula “demokratija” “laisve”ir t.t.taigi tokie asilai ir kartoja,ble durniu krastas ta LT,vissi landsbergizmu uzsikrete,tpfu ant tokiu…

 • Darius  On 2011/01/03 at 00:58

  tai tu padlaiziauji Alex Jones ir nevykusiai ji megdzioji

 • Darius  On 2011/01/03 at 01:01

  pasipasakok kas finansuoja tave, atskalune? gal ir tu bobutems pardavineji vaizdajuostes kaip AJ?

  • valstybe  On 2011/01/03 at 02:01

   Rašau savo malonumui visų pirma sau ir tiems, kurie domisi. Nuomonių skirtumas nereiškia, kad visa tai atsiranda kažkam finansuojant. Kalbi apie demokratiją, bet pats nepripažįsti nuomonių skirtumo. Pats save supratai? Nesuvoki elementarių dalykų gyvenime, o aiškini kitiems kaip gyventi.

  • valstybe  On 2011/01/03 at 02:10

   Tie pinigai yra mūsų visų uždirbti pardavus CO2 kvotas, o ne ES pinigai. Taip kad slėpkis po lapais, išminčiau

   • docentas  On 2011/01/03 at 10:18

    ES pinigai bus svarbus kada reikės Lietuvą išpirkti kaip Graikiją, nes mus analitikai pastatė toliau nuo Portugalijos ,per kelias valstybes. Kadangi ES išpirkimo fondas tiesiogiai iš TVF, pasaulio banko ir dalies šalių indelių, tai įtakos iš išpirkimo sąlygas.
    Tada ekonomika Lietuvos pamatys tokias pat, gal baisesnius, socialinius apkarpymus nei Ispanijoje ir Prancūzijoje.

 • Kęstas  On 2011/01/03 at 23:45

  Sutinku su docentu. Su TVF pagalba per keliolika metų daug ES šalių bus išpirktos už skolas. Šitas bankininkų klanas pradėjo nuo smulkmės, o dabar jau net šalis perka. Prasti popieriai…

 • Darius  On 2011/01/04 at 18:26

  dauguma jusu, jau pasiruose prasytis pas Medveputa arba Lukasenka politinio prioeglobscio 😀

  • docentas  On 2011/01/04 at 22:14

   Kam pas juos ?

  • valstybe  On 2011/01/04 at 23:08

   Kalbi apie demokratiją, o po to apie politinį persekiojimą 🙂 Kažkas nesiriša su logika

 • Darius  On 2011/01/09 at 12:53

  cia del to kad labai paranojinat. ne del to kad kazkas persekios, na bent jau kantas tai tikrai ten nori.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: