Kaip apsaugoti vaikų namus nuo pedofilų?

Pedofilijos problema nėra sprendžiama ir paliekama be pastangų pakeisti esamą padėtį. Tai labai rimta ir pavojinga visuomenei, tačiau apsimetinėjama, kad pedofilija yra išsigalvota problema ir jokie turtingi dėdės vaikų neprievartauja.

 

 

Turiu keletą pasiūlymų, kurie turėtų užtikrinti vaikų apsaugą nuo pedofilų. Šis prevencijos planas galėtų veikti itin efektyviai, jei atsirastų aktyvumo Vyriausybėje.

Vaikų namų perkėlimas iš miestų į kaimus bei nedidelius miestelius. Privalumai:

1. Tai sukeltų pedofilų problemas kontaktuojant su vaikų namų auklėtiniais, kadangi jų veiksmai būtų matomi aplinkinių gyventojų. Žmonių, gyvenančių kaimuose ir miesteliuose, pastabumas yra kur kas didesnis. Apie bet kokius įtartinus asmenis ir jų veiksmus jie galėtų pranešti policijai arba kt. institucijoms. Didelis atstumas nuo miestų suteiktų papildomų sunkumų pedofilams.

2. Seniūnijose organizuojami savisaugos būriai galėtų užtikrinti vaikų namų apsaugos funkciją. Tai sukeltų dar didesnių problemų pedofilams pasiekti šiuos objektus. Naudojamos šiuolaikinės priemonės tarp savisaugos būrio narių (kameros, fotoaparatai) atbaidytų pedofilus nuo vaikų namų.

3. Vaikai, gyvendami kaimuose ir miesteliuose, žymiai labiau būtų apsaugoti nuo kitų pavojų kaip narkotikai, prostitucija ir t.t. Tai itin didelės problemos vaikų namuose.

4. Vaikų globos įstaigų perkėlimas į kaimiškas vietoves ir miestelius būtų labiau pagrįstas finansiškai.

Gaila, kad politikai neturi jokių idėjų kaip spręsti mūsų problemas. Kaip visada, problemos paliekamos savieigai, o gabiausi žmonės nustumti nuo jų išgyvendinimo.

Blogai, kad prasigėrusi valstybė nebevertina mažesnių populiacijų privalumų ir stengiasi sukoncentruoti viską viename Vilniaus mieste, tuo demonstruodami savo mažos valstybės ir tautos kompleksus. Net sovietmečiu politikai stengėsi tolygiai vystyti visą Lietuvos teritoriją.

Kastracija (fizinė, cheminė).

Labai efektyvus būdas kovoti prieš išsigimėlius, kuriam pritartų didžioji dalis visuomenės.

Pedofilų duombazės sukūrimas.

Šis instrumentas leistų tėvams ir aplinkiniams greitai reaguoti į pavojų.

Specpadaliniai, tiriantys vaikų namus ir pranešantys smurto prieš vaikus atvejus teisėsaugai.

Jei kas turite dar papildomų pasiūlymų, parašykit komentaruose. Įdėsiu į įrašą

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Comments

  • jidi-m  On 2010/12/28 at 12:49

    sukuriamas specialus LVTAK padalinys is 2-3zmoniu, kurie vazineja po visus Lietuvos vaiku namus ir buna vaiku namuose po 2-3savaites, atliekami tyrimai vaiku apklausos. Nustacius prievatra pries vaikus iskarto pats padalinys kreipiasi i jam paskirtus prokurorus,kad butu atliekamas ikiteisminys tyrimas.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: