Izraelyje – oficialus rabinų raginimas neleisti gojams įsigyti nekilnojamo turto

 

Sionistinėje (rasistinėje) Izraelio valstybėje verda diskusijos dėl 40 rabinų paskelbto oficialaus pareiškimo. Jie siūlo neleisti parduoti ar nuomoti nekilnojamo turto gojams (nežydams).

Nors jau daugelį dešimtmečių nepriimtina apie žydus kalbėti neigiamai dėl galimybės būti apkaltintam antisemitizmu, tačiau patys žydai, bent jau dalis jų, neatsisako rasistinės retorikos. Jie nesilaiko lygybės principų.

Įdomu, kad kai kurie sionistai viešai kalba apie multikultūrinės Europos bei pasaulio sukūrimą naikinant vietines tautas ir nusistovėjusią visuomenės struktūrą. Tai visiškai priešinga politinė doktrina nei vykdoma Izraelyje – sionistinėje rasistinėje fašistinėje nacistinėje valstybėje, egzistuojančioje okupuotoje Palestinos teritorijoje.

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Comments

  • Johnsonas  On 2010/12/08 at 21:42

    Rabinai yra labiausiai rasizmu ir nacizmu atsiduodantis žydų tautos sluoksnis. Jie visuomet aukština tokį dalyką kaip “žydiškoji viršenybė”(jewish supremacy) – kas yra lygiai taip pat nepalaikytina kaip ir “white supremacy” – rasinis ir tautinis priešiskumo kurstymas ir savęs iškėlimas yra vis labiau įsigalintis gojų traiškymo aparato rotorius.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: