Draudžiama dviguba pilietybė duos Lietuvai didelės žalos

http://www.delfi.lt/news/daily/emigrants/priimtas-prezidentes-pakoreguotas-pilietybes-istatymas.d?id=39240263

LR Seime priimtas Prezidentės koreguotas įstatymas dėl Lietuvos pilietybės. Nebus leidžiama dviguba pilietybė. Tai labai keista ir logiškai nesuderinta su tuo, kad Lietuva yra ES bendrijos narė ir leidžiama legali piliečių kaita tarp valstybių, kas, natūralu, gali baigtis ir naujomis pilietybėmis.  Taigi pabandysiu apibendrinti:

1. ES viduje vyksta didelė jos piliečių kaita, todėl dviguba pilietybė būtų natūrali mūsų bendrininkavimo ES bendrijoje pasekmė. Prezidentės ir Seimo sprendimai yra nelogiški šiuo atžvilgiu. Prisiminkime, kad Lietuvos politikai yra labai angažuoti dėl didelės ES įtakos Lietuvos valstybei.

2. Turėdama viena prasčiausių ekonomikų mes garantuotai prarandame labai daug piliečių. Dabar priimtas įstatymas yra dar vienas nelogiškumas, tarsi kategoriškas nenoras suprasti demografinių procesų Lietuvoje priežastis.

3. Mūsų polinkis į emigraciją yra nulemtas išimtinai ekonominių, bet ne politinių priežaščių. Politikų sprendimas buvo paremtas ne ekonominiais argumentais, bet išimtinai buvo politinis sprendimas.

4. Šis įstatymas skamba kaip priešinga veikla dažnai naudojamiems emigrantų susigražinimo lozungams. Tai skamba kaip susidorojimo lozungas. Turint omeny aukščiau išdėstytus argumentus, politikų pozicija yra stebinanti. Kitaip tariant, politikai nusprendė atsikratyti dalimi tautos bei nusikratyti galvos skausmo dėl išvykusių piliečių susigražinimo.

Vis prisimenu savo nedidelę schemą, kurią pasibraižiau prieš porą mėnesių. Joje pažymėti procesai, kuriais vykdomas Lietuvos ir lietuvių tautos naikinimo programa. Akivaizdu, kad į šiuos procesus įsitraukiusi ir Lietuvos Prezidentė. Be abejo, tiesioginių įrodymų neturiu, bet priimami sprendimai gali būti traktuojami kaip netiesioginiai,  kaip jų vykdomos tikrosios veiklos pasekmės.

Ateityje schema bus koreguojama, kadangi naujos žinios plečia suvokimo ribas.

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: