Sionistai pasaulio valdymui naudoja skaldyk ir valdyk taktiką

Sionistų organizacijos yra stipriai įsitvirtinusios Švedijoje, todėl turi didelę įtaką valstybės politikai ir visuomenei. Siūlau pažiūrėti Dr.D.Duke video siužetą apie sionistų veiklą mūsų kaimyninėje šalyje ir visame pasaulyje, apie jų planus multinacionalizuoti visuomenes bei kiršinti jas tarpusavyje.

Pasak Dr. D.Duke’o, sionistai plačiai naudoja multinacionalizmo ir kiršinimo tarpusavyje veiksmus, kurie apibendrintai vadinami “skaldyk ir valdyk” taktika.

Įdomu, kad multinacionalizuojant visuomenes visuotinos tolerancijos kryptį bet kada įmanoma pakeisti priešinga kryptimi – destruktyviu kiršinimu tarpusavyje. Pirma reikia įsileisti trojos arklį ir tada įmanomas itin efektyvus sunaikinimas iš vidaus.

Stipriose vieningose visuomenėse kiršinimo tarpusavyje veiksmai yra mažai efektyvūs. Tačiau, kaip matome, net ir Lietuvoje įmanoma stipriai suskaldyti visuomenę, nors ji ir yra homogeniška – dominuoja lietuvių tautinė grupė. Atsiranda naujos dirbtinai kuriamos socialinės grupės tokios kaip emigrantai, kedofilai, dvi Lietuvos, runkeliai, rusofobai ir rusofilai, vyrai ir moterys, tolerastai ir homofobai. Jos vaizduojamos kaip priešiškos viena kitai, įterpiant tarp jų dirbtinį pleištą.

Šiame video randama informacija apie:

multinacionalizmo programa

visuomenės kiršinimo tarpusavyje programa

pasaulinio kiršinimo programa (tarp atskirų visuomenių)

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Comments

  • Disco  On 2010/11/12 at 22:43

    na jeigu dar yra zmoniu,kurie galvoja, kad tipo lt nebuvo jokios pedofilijos su kedzio skandalu tai geda , Kedys ejo i ivairias instancijas ir niekam jis neidomus buvo,
    o poto atsitiko tragedija, kur iki siol mazai kas aisku, o dabar jau pradeda teisingumo remejus vertinti , violetine minia… ir prie to prisideda korumpuota , papirkta lt ziniasklaida.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: