Apie planuojamas Lietuvos biudžeto išlaidas 2011 m.

Informacija paremta finansų ministerijos oficialiai skelbiamais duomenimis. Pagal išankstinį planą kitais metais deklaruojama išlaidas ne mažinti, kaip būtų įmanoma pagalvoti sveiku protu, bet bus netgi didinamos. Lietuvos valstybė nuosavais ar skolintais pinigais žada išleisti >900 mln. lt lyginant su 2010 m. Likusią dalį sudarytų ES pinigai.

Ir manote fašistinė ir liberalistinė partijos visoms sritims padidins asignavimus? Daugiausia papildomų lėšų atiteks finansų ministerijai, kuri administruoja valstybės skolas. Kur kas daugiau lėšų atiteks žemės ūkio, energetikos ir vidaus reikalų ministerijai. Taupyti nežadama ir užsienio ministerijos bei teisingumo ministerijos sąskaita.

Kas labiausiau nukenčia? Be abejo, Lietuvos mokslas ir mūsų jaunimas – Lietuva šiai sričiai mažina išlaidas net 20%. Fašistų ir liberalų judėjimams nereikalinga ir sveikatos apsaugos sritis – išlaidos kris beveik trečdaliu. Labiausia nukenčia sritys, susijusios su žmonių gyvenimo kokybe, bet labiausiai skatinamos finansavimu yra biurokratinio tipo institucijos kaip vidaus reikalų, užsienio reikalų ministerijos. Mano nuomone, tai yra sąmoningas policinių ir biurokratinių valstybės funkcijų stiprinimas, kurio ilgalaikis tikslas – siauro būrio asmenų siaurų interesų protekcionizmas paminant tikruosius valstybės ir visuomenės poreikius bei sąmoningas siekimas sunaikinti švietimą ir ligonines, priverčiant emigruoti jaunimą: tiek studijuoti į vakarus, tiek dabartinius specialistus – gydytojus, seseles.


Valstybės politikos kryptis: biurokratijos didinimo politika

Valstybės politikos kryptis: policinės valstybės formavimosi politika

Valstybės politikos kryptis: siaurų interesų skatinimo politika

 

Informacijos šaltinis:

Asinavimu_dinamika_2011

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: