Įrodymas, kad nepriklausoma Lietuva neegzistuoja

Įdomu, jog Lietuvos valstybės internetiniuose portaluose išdėstyta medžiaga atskleidžia faktus, kad politikai atidavė šalies kontrolę kitoms pasaulio institucijoms. Šiuo keliu einama jau pora dešimtmečių, tik politikai dėl savo ambicijų ir vengimo papiktinti visuomenę visą tą laiką melavo, nors visiems tai buvo akivaizdu – Lietuvos valstybė atiduota dominuojančių pasaulio institucijų kontrolei.

Mūsų taip vadinami “politikai” oficialiai šią Lietuvos priklausomybę vadina “laisvąja rinka” ir tiki bei viliasi, kad “nematoma jos ranka” išspręs egzistuojančias problemas. Tik vienas iš dviejų galimų motyvų: arba naivumas, arba suinteresuotumas.

Beje, valstybinėje kainų ir energetikos kontrolės komisijoje dirba 52 “kontrolieriai”. Vis dėl to, šilumos, dujų ir elektros rinkos yra teoriškai reguliuojamos, bet šis reguliavimas, pasak pačios komisijos, yra nepavaldus Lietuvos vyriausybei, vadinasi ir visuomenei. Klausimas: kodėl reikėjo atsisakyti Lietuvos vyriausybės įtakos reguliuojant kainas, jei jos vistiek lieka kontroliuojamos? Kas tai – atsisakymas vykdyti savo funkcijas, suverenumo atidavimas stambių kapitalistų ir pasaulinių organizacijų valiai?

Labai gaila, kad didžioji dalis visuomenės, politologų bei įvairiausių “specialistų” neskaito valstybinės informacijos šaltinių, bet remiasi išankstine neargumentuota (išsigimusia) pasaulėžiūra.

Politikos kryptis: siaurų interesų gynimo politika

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: